CZKEUR

ADVANCED RIDER ASISTENT (ARA)

AR Asistent - Advanced rider assistant system od Healtech. AR Assistant je unikátní modul pro řízení motocyklu včetně kontroly trakce a anti-wheelie kontrolou pro maximalizaci bezpečnosti jízdy na silnici i závodní dráze. Kompatibilní s širokou řadou motocyklů. Dodává se s montážními sadami specifických kabelových svazků pro rychlou a snadnou instalaci.

Představte si AR asistenta jako vašeho strážného anděla! ARA je kompletní bezpečnostní balíček v jedné krabičce, kterou lze instalovat na širokou škálu silničních a dráhových / závodních motocyklů, které nemají továrně vybavené bezpečnostní prvky.

ARA je jediný bezpečnostní modul na trhu, který je bezdrátově nastavován prostřednictvím mobilních zařízení Android a iOS pomocí bezplatné a snadno použitelné aplikace, která je lokalizovaná do češtiny!

Vlastnosti

Anti-Wheelie & kontrola trakce (Traction Control - AW-TC)

Nastavitelné ve 12 stupních, aby odpovídaly vašemu stylu jízdy a podmínkám na silnici / trati. Lze zcela deaktivovat buď v aplikaci ARA, nebo pomocí dodávaného vypínače na řídítka. ARA zajišťuje optimální přilnavost a maximální zrychlení za všech podmínek na silnici. Zvyšuje bezpečnost rozjezdu a vaše časy na kolo!

Kontrola rozjezdu (Launch Control - LC)

Už žádná nechtěná wheelie při startu. Užijte si vzrušující zrychlení v kombinaci s maximální účinností. Přizpůsobte nastavení spuštění kombinace jezdce a stroje na maximum.

Omezovač průjezdu boxy (Pit lane limiter - PIT)

Omezí rychlost motocyklu, když je zapnutý spínač PIT. Nezbytné pro dodržení povinného rychlostního limitu v boxové uličce, ale také skvělá funkce omezovače nejvyšší rychlosti pro méně zkušené jezdce.

Jste v bezpečných rukou

Modul je odolný proti povětrnostním vlivům a nárazům a je dodáván s naší dvouletou zárukou. Po celou dobu životnosti tohoto produktu nabízíme bezplatné a automatické aktualizace softwaru. Dokonce i firmware modulu je automaticky aktualizován prostřednictvím WiFi (s naší technologií s nulovým rizikem), což zajišťuje, že produkt bude fungovat bez problému i v budoucnu.

Mobilní aplikace je dostupná v příslušných obchodech

- ARA app for iOS devices > App Store

- ARA app for Android devices > Google Play Store

Úžasná kompatibilita a snadná instalace

ARA je kompatibilní se všemi motocykly, která mají jeden nebo více válců a tranzistorem řízené zapalování (TCI). NENÍ kompatibilní se starými modely, které mají zapalování kondenzátoru (CDI). Modely bez ABS vyžadují sadu disků ARA a senzorů. Funguje společně se všemi ostatními produkty HealTech.

Vždy si ověřte správnou montážní sadu ARA pro váš motocykl, při nejasnostech se na nás neváhejte obrátit!

Pro vyhledání sady AR asistenta pro váš motocykl použijte vyhledávač: Kompatibilita motocyklu